Ko su masoni vjeciti izvor fascinacije i misterije zli vladari svijeta ili nesto drugo

Ko su masoni vjeciti izvor fascinacije i misterije zli vladari svijeta ili nesto drugo

PostPostao/la Administrator » Uto ožu 21, 2017 10:29 pm

windows7sevn.org Facebook Share
Vidim stalno se medu balkanskim narodima spominju neki masoni kao tajni vladari svijeta, po svojoj prirodi jako zli ljudi koji se bava sotonistickim ritualima.
Uvjek kada je nesto pod velom tajne i malo se zna o nekoj tajnoj grupaciji ne moraju biti masoni tu mozemo inkorporirati i iluminate koji se na Balkanu isto kao i masoni spominju u vezi sa satanizmom a svak ko je i povrsno upoznat sa njima zna da su to bili ateisti koji su sebe smatrali prosvijetlenim osobama otuda i ime iluminati, tako da je svaka veza sa sotonizmom neutemeljena. Treba spomenuti i cuveni Bilderberg sastanak gdje se svi svjetski mocnici sastaju i navodno na tom tajnom sastanku odreduju sudbinu covjecanstva, mozda je zaista to i slucaj ali uvjek mi je bilo fascinantno kako nas narod guta te price bez imalo preispitivanja i vlastitog istrazivanja.
mene ta tajna drustva nikada nisu posebno zanimala ali vidim da je to balkanskim narodima jako draga tematika pa sam odlucio da i ja malo nesto vise saznam o ovim stvarima.
Prije nekih sedam dana pozajmio sam knjigu The Hiram Key: Pharoahs, Freemasons and the Discovery of the Secret Scrolls of Christ
napisanu od dvojice masona autori ROBERT LOMAS i CHRISTOPHER KNIGHT, moze se naci na amazonu https://www.amazon.com/Hiram-Key-Pharoa ... +hiram+key
A sudjelovali su u serijalu o masonima na history kanalu.

https://www.youtube.com/watch?v=1EYHlfRhxfc

Knjigu sam skoro cijelu procitao, nista od tih budalastih prica koje kruze po net-u nisam mogao procitati, sto se rituala tice imaju veze sa satanizmom koliko ja sa Chin dinastijom u Kini, rituali o kojima se prica su u biti egipcanski davno zaboravljeni a doneseni u Evropu koliko me sjecanje sluzi sa templarima(nisam siguran za ovo).
Masoni su jednostavno ljudi koji su vodeni razumom a ne glupim dogmama vjeruju u individualizam i progres, to su istinski masonski ideali, dakle sve suprotno od onoga sto je na net-u. Reci o Washisgtonu ocu nacije da je neki zli sotonista je blesavo do bola, bez pomoci masona poput Washingtona revolucija u Americi nikada nebi bila moguca, a da ne govorimo o odvajanju crkve od politike.
Masoni vjerovatno imaju jak uticaj u svijetu ali ako uzmem u obzir veliku inteligenciju clanova tih masonskih loza i neke poznate osobe koji su se javno deklarisali kao masoni a znamo ko su i sta su radili, tesko mi je povjerovati da je taj uticaj imalo negativan, mada i medu i njima sigurno da ima losih ljudi biti mason ne zanci da si po default-u los ili dobar covjek.
Ovdje cu mozda ako budem imao vremena postirati neke vazne stvari koje budem nasao u knjizi, za sada toliko.
Image
Administrator
Site Admin

Re: Ko su masoni vjeciti izvor fasninacije i misterije zli vladari svijeta ili nesto drugo

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pet ožu 24, 2017 3:05 pm

Masoni su samo tajno udruzenje skorojevica koji jedni drugima pomazu pri sticanju ekonomskih bogatstava te naravno bolje pozicije u drustvu. Oni su samo pijuni/vojnici mnogo jacih i vecih ljudi/organizacija.

Danasnja nasa kultura vuce direktne veze iz starog Egipta kao i kraljevske porodice koje su doskora vladale, a krscanstvo su vec nakon 100 godina poceli da mijenjaju u skladu starih egipatskih bogova i vjerovanja, sto samo po sebi i jeste satanizam.

Satanizam masona se oslikaa i u tome da cesto huskaju narode jedne na druge i u ratove. Uzmi Srbe, otkako im je Dositej uz pomoca malo masona Njegosa uveo srpstvo poceli su da kolju druge ali i da pocinju ratove i da drugi njih kolju i oni su i dan danas u ovom dijelu evrope masonski faktor za podizanje nemira.

A price masoncina kako su oni prosperitetni i fini sluze samo da se zavaraju tragovi.

Procitaj:

"Albert Pike, vodećeg masona svijeta u knjizi pod nazivom “Moral i dogma” poznatoj, a koja jasno opisuje kako masoni ne samo da mrze “našeg” Boga već služe i klanjaju se diabolu, Luciferu. Ovo su citati, odnosno upute za masone u kojima se jasno ističe da je Baal čiji se hramovi sada podiižu diljem svijeta njihovo božanstvo, ali i da je on najveći neprijatelj Boga.

– Svaka masonska loža hram je religije a njezina učenja predstavljaju vjerske upute. U svakom stupnju masonerije kandidat nastoji dosegnuti svjetlost. Masonerija je marš i borba na putu prema svjetlosti. Sunce je drevni simbol generativne moći božanstvene. Obožavanje Sunca postalo je temeljem svih religija staroga svijeta. Sunce je hijeroglifski simbol Istine jer je izvor Svjetlosti. Sunce, njegovo svevideće oko nalazi se u svim našim ložama. Sjajna zvijezda predstavlja veliku centralnu Svjetlost koju su kao Sunce obožavali toliki narodi pravoga boga, kojemu se svi masoni moraju klanjati. Oziris je sam siboliziran kao Sunce. A bog koji se predstavlja kao Adonai (biblijska riječ za našeg jedninog Boga, Gospodina) bog je suparnik Baala i Ozirisa.

Lucifer, Svjetlonoša! Čudno i tajanstveno ime za duha Tame. Lucifer, sin Zore. Donosi li on svjetlost? Ne sumnjajte u to? – piše Pike u svojoj knjizi svojoj braći masonima dalje navodeći strahote – đavao, pali Lucifer ili Svjetlonoša. Da, Lucifer je Bog na nesreću Adonaia (misli na našeg Boga). Istinska i čista filozofska religija je vjerovanje u Lucifera koji je jednak Adonaiu. Lucifer je bog svjetlosti i dobrote, bori se protiv Adonaia, boga mraka i zla."
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Re: Ko su masoni vjeciti izvor fasninacije i misterije zli vladari svijeta ili nesto drugo

PostPostao/la Administrator » Ned ožu 26, 2017 6:45 pm

Danasnja nasa kultura vuce direktne veze iz starog Egipta kao i kraljevske porodice koje su doskora vladale, a krscanstvo su vec nakon 100 godina poceli da mijenjaju u skladu starih egipatskih bogova i vjerovanja, sto samo po sebi i jeste satanizam.

Kultura mozda, ne znam puno o tome, religije sigurno imaju podosta dodirnih tacaka sa starom egipatskom vjerom, ne znam jesam li te dobro shvatio ti stavljas znak jednakosti izmedu pukog vjerovanja u neka egipatska bozanstva sa satanizmom, a nije satanizam kada jahve nareduje brisanje sa lica zemlje cijelih naroda u starom zavjetu, ukljucujuci zenu i djecu, dakle klasicni genocid. I nije satanizam na primjer kada Abraham dobija zapovjed od boga da zrtvuje vlastitog sina pa se bog kao predomislio u zadnji cas, to imas u islamu i krscanstvu.

Satanizam masona se oslikaa i u tome da cesto huskaju narode jedne na druge i u ratove. Uzmi Srbe, otkako im je Dositej uz pomoca malo masona Njegosa uveo srpstvo poceli su da kolju druge ali i da pocinju ratove i da drugi njih kolju i oni su i dan danas u ovom dijelu evrope masonski faktor za podizanje nemira.
A price masoncina kako su oni prosperitetni i fini sluze samo da se zavaraju tragovi.

Cuo sam za tu pricu, ne zvuci mi uvjerljivo, tesko mi je povjerovati da vladika moze biti i mason, u umovima glupavih svestenika mason=antihrist, ne moze obadvoje ili jedno ili drugo, to bi isto bilo kada bi papa rekao da je mason a masoni cesto bili proganjani od katolicke crkve, gluposti. I da jeste istina to sto kazes sada ispada da su srbi bili pasivni miroljubivi pastiri sa frulicom dok nisu potpali pod uticaj masona, prije toga nisu ni mrava zgazili. Koji je masonski faktor ili faktori za podizanje nemira, imas li kakvih konkretnih dokaza, ili su sve to neke senzacionalisticke pricice Milana Vidojevica, David-a Icke-a i ostalih mudraca, puno sam se toga naslusao i malo toga mi zvuci uvjerljivo vise mi spada u domen naucne fantastike tek tako da im se knjige prodaju u sto vecem tirazu. Masona u svijetu ima oko 3 miliona a ne djele svi iste rituale a vjerujem ni istu ideologiju i pogled na svijet, dakle to nije nikakva homogena skupina, i ako je to zaista tako da 3 miliona ljudi diktira sudbinom preko 6 milijardi ljudi na ovoj planeti, onda nismo ni zasluzili nista bolje.

"Albert Pike, vodećeg masona svijeta u knjizi pod nazivom “Moral i dogma” poznatoj, a koja jasno opisuje kako masoni ne samo da mrze “našeg” Boga već služe i klanjaju se diabolu, Luciferu. Ovo su citati, odnosno upute za masone u kojima se jasno ističe da je Baal čiji se hramovi sada podiižu diljem svijeta njihovo božanstvo, ali i da je on najveći neprijatelj Boga.

Pogledaj video pred sami kraj mislim da se govori o znacenju te rijeci, nikakve veze sa dzavolom nema.

– Svaka masonska loža hram je religije a njezina učenja predstavljaju vjerske upute. U svakom stupnju masonerije kandidat nastoji dosegnuti svjetlost. Masonerija je marš i borba na putu prema svjetlosti. Sunce je drevni simbol generativne moći božanstvene. Obožavanje Sunca postalo je temeljem svih religija staroga svijeta. Sunce je hijeroglifski simbol Istine jer je izvor Svjetlosti. Sunce, njegovo svevideće oko nalazi se u svim našim ložama. Sjajna zvijezda predstavlja veliku centralnu Svjetlost koju su kao Sunce obožavali toliki narodi pravoga boga, kojemu se svi masoni moraju klanjati. Oziris je sam siboliziran kao Sunce. A bog koji se predstavlja kao Adonai (biblijska riječ za našeg jedninog Boga, Gospodina) bog je suparnik Baala i Ozirisa.

I sta je od svega ovoga satanizam? Iz tvog posta ja ne mogu nikako drugaciji zakljucak izvesti nego da je po tebi sve kontra vjerske dogme satanizam, i krscanstvo ima veze sa gnostickim vjerovanjima u krscanstvo i islam su inkorporirana vjerovanja starijih religija, znaci li to da su i one djelom satanisticke.
Image
Administrator
Site Admin

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Sri tra 05, 2017 7:10 pm

Administrator napisao:Danasnja nasa kultura vuce direktne veze iz starog Egipta kao i kraljevske porodice koje su doskora vladale, a krscanstvo su vec nakon 100 godina poceli da mijenjaju u skladu starih egipatskih bogova i vjerovanja, sto samo po sebi i jeste satanizam.

Kultura mozda, ne znam puno o tome, religije sigurno imaju podosta dodirnih tacaka sa starom egipatskom vjerom, ne znam jesam li te dobro shvatio ti stavljas znak jednakosti izmedu pukog vjerovanja u neka egipatska bozanstva sa satanizmom, a nije satanizam kada jahve nareduje brisanje sa lica zemlje cijelih naroda u starom zavjetu, ukljucujuci zenu i djecu, dakle klasicni genocid. I nije satanizam na primjer kada Abraham dobija zapovjed od boga da zrtvuje vlastitog sina pa se bog kao predomislio u zadnji cas, to imas u islamu i krscanstvu.

Ja tvrdim da se danasnja kultura bazira na starim egipatskim vjerovanjima, da su religije izopacene dodavanjem tih starih satanizama i da:

judaizam izvorni ne znamo kako je izgledao jer ne postoji originalna objava
krscanstvo izvorno ne znamo kako je izgledao jer ne postoji original svete knjige
islam kao zadnja objava bozje vjere i religije se vec nakon Muhamedove a.s. smrti izopacava od strane ljudi i opasno zastranjuje da je dosao do tacke da u 80% muslimanskih zemalja imas uvjerenje da je potpuno u redu se dici u zrak u punommetrou u londonu ili ny. Danasnji islam je samo politicki islam, pravi islam nose samo jos neki odredjeni mali, obicni ljudi u sebi.

i da, satanizam je vjera u djavola

Administrator napisao:Satanizam masona se oslikaa i u tome da cesto huskaju narode jedne na druge i u ratove. Uzmi Srbe, otkako im je Dositej uz pomoca malo masona Njegosa uveo srpstvo poceli su da kolju druge ali i da pocinju ratove i da drugi njih kolju i oni su i dan danas u ovom dijelu evrope masonski faktor za podizanje nemira.

Cuo sam za tu pricu, ne zvuci mi uvjerljivo, tesko mi je povjerovati da vladika moze biti i mason, u umovima glupavih svestenika mason=antihrist, ne moze obadvoje ili jedno ili drugo, to bi isto bilo kada bi papa rekao da je mason a masoni cesto bili proganjani od katolicke crkve, gluposti. I da jeste istina to sto kazes sada ispada da su srbi bili pasivni miroljubivi pastiri sa frulicom dok nisu potpali pod uticaj masona, prije toga nisu ni mrava zgazili. Koji je masonski faktor ili faktori za podizanje nemira, imas li kakvih konkretnih dokaza, ili su sve to neke senzacionalisticke pricice Milana Vidojevica, David-a Icke-a i ostalih mudraca, puno sam se toga naslusao i malo toga mi zvuci uvjerljivo vise mi spada u domen naucne fantastike tek tako da im se knjige prodaju u sto vecem tirazu. Masona u svijetu ima oko 3 miliona a ne djele svi iste rituale a vjerujem ni istu ideologiju i pogled na svijet, dakle to nije nikakva homogena skupina, i ako je to zaista tako da 3 miliona ljudi diktira sudbinom preko 6 milijardi ljudi na ovoj planeti, onda nismo ni zasluzili nista bolje.

Ako je tebi nesto tesko povjerovati to definitivno ne znaci da to nije istina...Dositej je bio mason kao i Njegos i u 19. vijeku su masoni poceli uvodjenje nacionalnih drzava sto su u srpskom slucaju gurali najvise masoni. npr. Hrvate i nas su gurali vojnici crnog pape i muslimansko bratstvo, mada su i jedni i drugi sica, obicni vojnici koji sluze da ispunjavanje nekih ciljeva u zamjenu za neku korist, vecinom materijalnu.

Sto se tice Srba, uzmi sam i uporedi njihov odnos prema islamu i ostalima oko njih prije pojave masonerije tj. jacanja njihove crkve jer to ide zajedno i njihovog odnosa nakon jacanja patrijarsije. Od onih koji su djecu slali u stambol i cije su zene radjale sultane, postadose koljaci i mrzioci islama i svega drukcijeg.

Administrator napisao:

Pogledaj video pred sami kraj mislim da se govori o znacenju te rijeci, nikakve veze sa dzavolom nema.

I sta je od svega ovoga satanizam? Iz tvog posta ja ne mogu nikako drugaciji zakljucak izvesti nego da je po tebi sve kontra vjerske dogme satanizam, i krscanstvo ima veze sa gnostickim vjerovanjima u krscanstvo i islam su inkorporirana vjerovanja starijih religija, znaci li to da su i one djelom satanisticke.

satanizam je izjednacivanje djavola sa Bogom, procitaj Alberta Pike-a, bez da idemo dublje u njihove rituale i budalastinje.
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Vrati se na: Politika