Fahro Radoncic

Re: Fahro Radoncic

PostPostao/la admin » Čet sij 28, 2016 10:35 am

windows7sevn.org Facebook Share
islamizirani Vlasi od Gacka haraju po Sarajevu
ne zna primitivizam šta je minimalizam

Slika
admin
Site Admin

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pet vel 26, 2016 11:32 pm

“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pet vel 26, 2016 11:43 pm

“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Sri ožu 09, 2016 6:22 pm

Radončić je (bio) špijun Beograda
Mustafa Čandić - bivši major Centralne kontraobaveštajne grupe (KOS) JNA
Čandić potvrdio višegodišnje pisanje Oslobođenja: Radončić je (bio) špijun Beograda

Ja nisam bio saradnik, već sam bio taj koji je radio u Kontraobavještajnoj službi za platu - profesionalno i ne bih dao nikome za pravo da me zbog toga blati i ponižava. Međutim, u slučaju Radončić Fahrudina postoji nešto što svakog iole obrazovanog čovjeka dovodi u dilemu, a to je da on krije, i to veoma energično, da je radio za KOS, kaže Čandić

Objavljeno: 01. okt 2010

Svaki glas koji građanin Bosne i Hercegovine bude dao Fahrudinu Radončiću glas je za podjelu države, za nazadak na evropskom putu, za neuključenje u NATO i Evropsku uniju, za državu korupcije i bezvlašća. Ovo mnogi govore, ali rijetko ko se usudi reći. Riječ je o čovjeku koji se ne libi da Miroslava Miškovića, svog partnera u pranju para u regionu, Bošnjacima podmeće i predstavlja za uspješnog biznismena. Zašto je tako, najbolje zna Mustafa Čandić, nekadašnji major Jugoslovenske narodne armije, koji je o Radončiću svojevremeno dao izjavu koja potvrđuje višegodišnje napise u Oslobođenju da je crnogorski tajkun na privremenom radu u Sarajevu, bio agent Kontraobavještajne službe, popularnog KOS-a.

Radončić je (bio) špijun Beograda
Mustafa Čandić - bivši major Centralne kontraobaveštajne grupe (KOS) JNA
Čandić potvrdio višegodišnje pisanje Oslobođenja: Radončić je (bio) špijun Beograda
Mustafa Čandić
Mustafa Čandić

Ja nisam bio saradnik, već sam bio taj koji je radio u Kontraobavještajnoj službi za platu - profesionalno i ne bih dao nikome za pravo da me zbog toga blati i ponižava. Međutim, u slučaju Radončić Fahrudina postoji nešto što svakog iole obrazovanog čovjeka dovodi u dilemu, a to je da on krije, i to veoma energično, da je radio za KOS, kaže Čandić

Objavljeno: 01. okt 2010

Svaki glas koji građanin Bosne i Hercegovine bude dao Fahrudinu Radončiću glas je za podjelu države, za nazadak na evropskom putu, za neuključenje u NATO i Evropsku uniju, za državu korupcije i bezvlašća. Ovo mnogi govore, ali rijetko ko se usudi reći. Riječ je o čovjeku koji se ne libi da Miroslava Miškovića, svog partnera u pranju para u regionu, Bošnjacima podmeće i predstavlja za uspješnog biznismena. Zašto je tako, najbolje zna Mustafa Čandić, nekadašnji major Jugoslovenske narodne armije, koji je o Radončiću svojevremeno dao izjavu koja potvrđuje višegodišnje napise u Oslobođenju da je crnogorski tajkun na privremenom radu u Sarajevu, bio agent Kontraobavještajne službe, popularnog KOS-a.
Bitan je kvalitet
el-Fahru
el-Fahru

Kao pripadnik Centrale kontraobavještajne grupe Ratnog vazduhoplovstva i Protivvazdušne odbrane sa stopostotnom tačnošću želim da istaknem da je današnji vlasnik dnevnog lista Avaz Fahrudin Radončić bio saradnik KOG-a i PVO-a pod pseudonimom Šćepo. Sa njim je saradnju uspostavio kapetan I klase Radujko Nikola (ja sam mu bio pretpostavljeni starješina u centralnom KOG-u negdje u periodu 1984-85. godina dok je još bio pripadnik 1. detašmana u Skoplju) - piše Čandić.

On u svojoj pisanoj izjavi objašnjava kako svi saradnici nisu bili istog kvaliteta i da je po značaju, rezultatima i ostvarenjima vršena klasifikacija.

Saradnik Šćepo je spadao u kategoriju vrhunskih saradnika. Ovo je isticano na svim analizama rada (polugodišnjim i godišnjim), a na kojima su bili prisutni svi pripadnici Centralne kontraobavještajne grupe i sva tri detašmana. Kada se govorilo o saradnicima i rezultatima rada sa njima, nikada se nije baratalo imenima i prezimenima, već samo konspirativnim imenima, odnosno pseudonimima - pojašnjava Čandić.

izvor: http://www.oslobodjenje.ba/index.php?id=2780
Smail Aga Cengic

Prethodni

Vrati se na: Politika