Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

PostPostao/la Administrator » Uto lip 28, 2016 5:43 pm

windows7sevn.org Facebook Share
Pa normalno, ameri ga ignorisali i sada nema druge nego da se izvinjava, znaju turci da francuzi i britanci nisu intervenisali prije 100 i kusur godina nebi bilo ni T od Turske danas. A jesu se turkofili razmahali o turskoj moci, vidi se sada da bas i nisu tako jaki i am very very sorry.
Prilog
DSC_0006.JPG
Image
Administrator
Site Admin

Re: Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Uto lip 28, 2016 8:39 pm

Turska je posebna prica.

Ona je toliko infiltrirana da u Turskoj ne mozes imati neku vlast koja nije 100% pod americkom upravom. Ovo sto erdogan radi su neki pokusaji u kojima se on i sam gubi s vremena na vrijeme.

Onolika zemlja, onoliko bogata a narod da im onako zivi, strasno..
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Re: Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

PostPostao/la admin » Čet lip 30, 2016 7:46 am

kako živi ?
jarane nisi se ti izgleda odavno update-ovo, Turska je postala jedna od svjetskih najjačih ekonomija, a GDP po glavi stanovnika ili prosječna plata je veća nego mnogih članica EU, usporedba s Bosnom je smijesna viewtopic.php?f=98&t=1388
ne zna primitivizam šta je minimalizam

Slika
admin
Site Admin

PostPostao/la Administrator » Pet srp 01, 2016 4:05 pm

http://www.informer.rs/vesti/svet/78995 ... na-uticaja

Rusija je povrijedila turski vazdušni prostor i prije toga mali milion puta, ali Putinu ne pada na pamet ni u snu da se izvinjava za bilo šta. To istinske velike sile ne rade nikada
Hajde informer i nije neki izvor, ali ovo mi djeluje vrlo moguće. A i nije im prvi put, za sitniš su i Bosnu prodali ne tako davno. Ja mislim da je deal bio manite se Balkana, a mi nećemo naoružavati Kurde, konačan rezultat turkofili opet izigrani.
Image
Administrator
Site Admin

PostPostao/la admin » Pet srp 01, 2016 7:57 pm

retardirani islamista Erdokurac će sjebat Ataturkovu sekularnu proevropsku tursku i približiitt je islamsko arapskoj ciganiji, jednako kako je Alija sjebo Bosnu, a počeo je zamotavanjem svoje hanume i ukidanjem zakona po kojem su bile u Turskoj zabranjene nindže zamotane kornjače.... gdje ce zavrsit to samo njegov islamski retardo mozak moze zamislit, al evo jebu ga islamska braca sa kojima je šurovo ko sto su i Alijia braca mundzosi koje je matori majmun doveo u ratu evo napravili hiljade sjebanih retardiranih islamistickih fanatika sljedbenika po Bosni koji ginu po siriji ni sami ne znajuci ni za kog ni za sta, ali njihov tupavi mozak to ne moze ni skontat, a pravili su sranja i u nasoj drzavi

Njegov je zadatak da talasa i da se turska uvede u rat do 2023. godine...on sve radi kako vodje narede.
ne zna primitivizam šta je minimalizam

Slika
admin
Site Admin

Sljedeće

Vrati se na: Politika