Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

Re: Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

PostPostao/la Administrator » Ned kol 07, 2016 10:09 pm

windows7sevn.org Facebook Share
Erodgan najavio: EU nas vara, na pomolu veliki savez Turske i Rusije!

http://www.bh-index.com/erodgan-najavio ... i-rusije/#

Kako bih ja bio sretan kada bi mahaci turskih zastava po Sarajevu narocito koji daju bezrezervnu podrsku Turskoj malo smanjili emocije i reflektirali o nekim stvarima.
Bolidi nas vode u direktni konflikt sa EU i Amerikom od kojih zavisi sudbina ove zemlje kakva je takva je. Turska moze samo da obnovi poneki most, tekiju i dzamiju, i to je u biti to. I sada ameri sa punim pravom mogu rec, pa ako vam je Erdogan tako drag neka vam on pomaze, a vidili smo tu pomoc 92-95. Ne mogu da vjerujem koliko smo glup narod, zaista sam razocaran, mislio sam da je takvih malo ali izgleda ogromna vecina je takva.
I dobar dio ih vjeruje da su u ovome "pucu" ameri upleli ruke, hej zamisli koliki debilko treba covjek biti da pomisli nesto takvo, prvo ide demonizacija putem medija, onda sankcije i wannabe hitlercic bude na kraju smaknutt, pored sve te inteligencije ovako nesto traljavo da izvedu ljudi koji su sjebali Hitlera.
Image
Administrator
Site Admin

Re: Erdogan se izvinjava Rusima zbog obaranja aviona kaze da mu je "very sorry" LOOOL

PostPostao/la admin » Pon kol 08, 2016 12:12 am

nek im je sretno
odma bi ja njih izbacio i iz NATO
ne zna primitivizam šta je minimalizam

Slika
admin
Site Admin

Prethodni

Vrati se na: Politika