Bošnjački entitet

Bošnjački entitet

PostPostao/la Bošnjak - radikal » Sub lis 24, 2015 1:48 am

windows7sevn.org Facebook Share
Evo ovo je moj prvi post pa bih zamolio glavnog moderatora da on kaže šta misli o tome. Te stranke sdp za koju glasaju Bošnjaci a ona u rukovodstvo stavlja četnike i ustaše, te zašto drugi narodi ne glasaju za sdp ( socijal - demokratsku - partijsku nepravdu prema Bošnjacima).

p.s. Ludi jack na bosanskimhistorijama.com blokira svakoga ko mu spomene Bošnjački entitet, a on hud ne vidi dalje od svojih očiju, po njemu mi ćemo za 50 godina,
preuzeti "demografski situaciju pod svoje" , a naš narod bježi iz ove zemlje baš zbog toga što nema posla, a još da djecu rađamo, daj molim te !!!!!
Bošnjak - radikal

Re: Bošnjački entitet

PostPostao/la Jack » Sub lis 24, 2015 10:41 am

Imas temu u politika forumu gdje je obecano 100 000 radnih mjesta i jos dodatnih 30 000 sa SBB-om u koaliciji.
Svaki Bosnjak treba da prouci dovu ajetu kursiju 300 puta prije spavanja i eto mu posla, to mi je objasnio Bakir na dzumi, sinula mu ideja dok je radio u babinom trezoru.
Sada kasa smo sa tornjakom u koaliciji sve ce da bude med i mlijeko u Avazu ces da citas o masovnim zaposlenjima, Bosna eldorado za strana ulaganja, vodimo glavnu rijec u UN, FN, Nato imamo stalno mjesto u vijecu sigurnosti, dio smo G7.
Bake i tornjak nek se bave finansijama, ja cu se pozabavit demografskim pitanjima i eto nam blagostanja.
Iako i sam nemam djece ovdje u Americi dobar sam motivator, kad god nacrtam neku mapu, napisem neku analizu natalitet skoci za 5 posto u Bosnjaka. Hajde zdravo izvode nas danas u setnju, a to se ne propusta. I klikni mi na koju reklamu na portalu, nek mi se nade za boba.
Jack

PostPostao/la Bošnjak - radikal » Sub lis 24, 2015 1:25 pm

Ja sam prije mislio da ti Jack nisi normalan ali sad vidim da si skroz lud, lahko je tebi u "Americi" ili SAD - u gdje već živiš da pišeš neke analize i crtaš neke demografske mape, aj malo stisni petlju pa dođi dole da živiš, aha hoćeš k.... doći, jel de lijepo u SAD - u se zajebavat dobra plata i u komunalnom kad radiš.....

Svi vi što pišete na bosanskimhistorijama.com ste žešći idioti i većina ste iz dijaspore tipa drine i tebe koji harate tamo sa postovima, al hajd šta ćeš kompleksi vas deru, ne može svako biti normalan isto kao oni herceg.bosanci jebiga njih po idiotizmu niko ne može nadmašiti, ali se ti jack baš trudiš !!!!!

Al dobro je da ima i pametnijeg naroda od tebe pa se može o svemu raspravljati pa i nacrtatiti karta Bošnjačkog entiteta po mojim zamislima, a da te niko zbog svoje gluposti i napaćenosti ne banuje, i dokle god Bošnjaci ne budu imali svoj enitet u Federaciji BiH u kojoj živi preko 75 % Bošnjaka od 16 ministara Bošnjaci će imati 7 a to nije ni 50 % Bošnjačkih ministara ( ovo sad sa df -om što je bilo), al jebiga ima ljudi koji kažu za 50 godina pada sve, Bošnjaci će izdominirati, bla bla,bla ludi jack i njegove teorije......

Kaže jack do 2020 će nići nova džamija na ljubačama i husinu, omg koji idiot on ne zna da na husinu ima spomenik brigadi hvo- a koji je porušio preko 80 džamija i dobio spomenik u jednoj Tuzli koja na opštini ima 90% + Bošnjaka, on ne zna da su na husinu i ljubačama načičkali jedno 5 crkava poslije rata iako nema naroda ni za 2, i de nek mi taj jack OBJASNI KOJI BOŠNJAK BI HTIO KUPITI KUĆU NA LJUBAČAMA I HUSINU ?

p.s. E moj jack stvarno si jadan, de da ti ja napišem analizu za moju OPŠTINU, pa je ti objavi nek nam skoči natalitet.
Bošnjak - radikal

PostPostao/la Jack » Sub lis 24, 2015 5:47 pm

Nacionalna struktura naseljenog mjesta Ljubace je izgledala ovako prema popisu iz 1991 godine

Bosnjaci 132

Hrvati 669

Srba 12

Jugoslovena 180

Ostalih 58

Prema podatcima s izbora 2006 godine nas broj je skocio na 700 zahvaljujuci mojim djelovanjem, naprosto sam ih isprepado pricama o poklapanju i dominaciji, oduzmes one koji su se izjasnjavali Jugoslovenima a taj je trend bio u nas najjaci sada mozda imas stotinjak Hrvata u Ljubacama ako i toliko, kako znas pitas se pa putem astralne projekcije pojavim se tamo i sve provjerim.

Dalje za Husino Gledam malo podatke ovog moze se reci poveceg naseljenog mjesta.I kakva je bila demografska situacija na popisu 1991.

Husino 1572 stanovnika

Bosnjaka 8

Hrvata 917

Srba 10

Jugoslovena 557

Ostalih 80

Sa 8 rapidno skacemo na 800 u 2015 opet moji clanci i price o dominaciji cine svoje, ostalo je par hrvatskih baba tamo jos.
Jack

PostPostao/la Administrator » Sub lis 24, 2015 6:42 pm

Dobro dosao na forum, nema sta mi da mislimo o bilo kojoj temi koja ne sadrzi elemente vrijedanja, sloboda misljenja je svima zagarantovana ovdje.
Kako bi po tebi izgledao taj Bosnjacki entitet, mozes li to nekako da nam ilustrujes. Bosnjacki entitet po default-u i nekoj logici stvari znaci formiranje i treceg entiteta u sklopu kojeg bi bio i Neum. Po meni da bi nama ta ponuda bila imalo atraktivna morao bi da se oslobodi jedan koridor do Neuma a sam Neum da pripadne nama, time dobijamo izlaz na more, drugo Srebrenica kao simbol genocida morala bi biti u sastavu tog naseg entiteta, to je ja mislim minumum neki koji bi se trebao ispostovati.
Teznje srba i Hrvata nisu entiteti nego totalno otcjepljenje i eventualno pripajanje srbiji odnosno Hrvatskoj.
Ako je jedan od motiva stvaranja Bosnjackog entiteta smanjenje tenzija sa Hrvatima, mislim da je to promasaj, jer kao sto sam rekao ne misle se oni zaustavljati na entitetu koji je samo etapa, nego je primarni cilj totalno odcjepljenje i mozda pripajanje Hrvatskoj, a sa entitetom imaju jace mehanizme da to i ostvare.
Druga stvar, da je Bosnjacki entitet bio aktuelan Amerima oni bi to odradili u Dayton-u, iako sam protiv stvaranja bilo Bosnjackog ili Hrvatskog entiteta shvatam logiku po kojoj ako su ga srbima vec dali nakon genocida, zasto onda ni Hrvati nebi dobili isto.
Treca stvar, ljudi su proljevali krv za jedinstvenu BiH upitno je jeli nasa elita to zeljela ali to je neka druga tema, po meni sada da ja ovdje dodatno cjepkam zemlju za koju su nasi ljudi ginuli i nije bas moralno.
Ali razumijem i tebe, nas entitet po modelu rep. sumske bi znacilo manje birokratije i svega dobrog sto to donosi, najidealnije bi bilo BiH bez entiteta koliko god to izgledalo kao pusti snovi za sada.
Image
Administrator
Site Admin

Sljedeće

Vrati se na: Politika