Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

Re: Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pon lip 29, 2015 7:54 pm

windows7sevn.org Facebook Share
Administrator napisao:Smailaga, niko ne trazi od tebe da se slazes sa mnom, izvodi iz knjiga na sudu ti nista ne pomazu. Traze se dokazi druge vrste.
Ima puno teorija o tome sta se je dogadalo u koridorima moci, neke vise a neke manje uvjerljive. Nije to da ja samo uvjek slusam sta se kaze iz oficijelnih kanala, nego sagledavam stvari iz vise uglova, a knjige o zbivanjima tokom agresije da bi se prodale moraju imati odredenu dozu senzacionalizma, i zato ih ja sa rezervom i uzimam. Reci za nekoga da je kosovac je optuzba koja se bez dokaza moze pretvoriti u klevetu i u konacnici te neko moze tuziti zato.
Sto se Erdoana tice vidjet cemo sada kako ce se postaviti prema Rusiji u vezi ove najnovije rezolucije o Srebrenici, Rusija se naravno protivi, sada je vjerovati ako nam je istinski prijatelj da ce vrsiti pritisak na Rusiji pa taman to i ugrozilo prisne odnose koje su uspostavili na ekonomskom planu, meni nesto govori da nece.

Ma ja cu ti reci da ce Erdoan i Putin naci svoj interes, jer niti su jednima Srbi niti drugima Bosnjaci vazniji od njih samih. Sto se tice KOS-ovaca, svi mi znamo da su oficiri JNA svi radili za tu sluzbu kad su bili medju civilima, neki su se povukli pocetkom rata neki ne, samo naprimjer kad Munja pise da je Fikret Muslimovic pustio onu bandu iz tuzlanskog zatvora koji su pobjegli u onaj Izvidjacki vod VRS i pravili zlocine nas Srebrenicanima i ostane neoptuzen, znaci da tu nesto stima.
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Prethodni

Vrati se na: Politika