Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

PostPostao/la Administrator » Uto lip 23, 2015 11:51 am

windows7sevn.org Facebook Share
Iz jucerasnjeg Avaza.
Prilog
WP_20150622_001.jpg
Image
Administrator
Site Admin

Re: Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Uto lip 23, 2015 3:09 pm

Nije lijepo da se KOSovac i bivsi Aljin miljenik tako izrazava jer:

Bakir i erdoan ne mogu stati u istu recenicu i jer ni mali Fahro nije bolji
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

Re: Stav: Erdoganove posjete BiH samo katalizator za dobijanje glasova srbi i Hrvati mogu kupovati zemlju u Turskoj, Bosnjaci ne mogu

PostPostao/la Administrator » Uto lip 23, 2015 8:27 pm

Smail Aga Cengic napisao:Nije lijepo da se KOSovac i bivsi Aljin miljenik tako izrazava jer:

Bakir i erdoan ne mogu stati u istu recenicu i jer ni mali Fahro nije bolji

Znas onu s` kim si takav si, zasto bi jedno takvo olicenje sveca kakav je taj tvoj Erdoan bio u tako bliskim odnosima sa Bakirom, nema logike.
Te price o kosovcima su mi se popele na onu stvar, cirkulisu godinama i sve se svodi na pusta nagadanja, ti govoris kao da si bio sudionik svih tih dogadaja, ako imas ista konkretno pismeno predaj u zgradi suda salterskom sluzbeniku ili salji postom na adresu suda.
To su vrlo ozbiljne tvrdnje i duzan si kao gradanin ih predociti nadleznim organima, posebno ako se radi o bivsem ministru sigurnosti, ako hoces ja cu ti u tome pomoci.
Avaz jeste stranacki list, u to nema sumnje, istina je da su on i Alija bili u prisnim odnosima, sud o SBB-u i njegovom predsjedniku cemo donjeti kada dodu na vlast i budu na vlasti neko vrijeme, za SDA se sve vec zna, ako budu postupali kao SDA, segacit cemo se i na njihov racun.
Image
Administrator
Site Admin

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Sri lip 24, 2015 3:55 pm

Imas dosta knjiga koje to javno opisuju, sav taj kontraobavjestajni biznis, ne samo KOS nego i sve njegove saradnike.

Erdoan nije moj, ne znam.odakle ti ta sumanuta ideja, kao sto trebutno na kugli zemaljskoj ne postoji vladar koji ide putem dobra.

Bakiru svaka cast kad nadje toliko nepismenih da mu daju glas a inace o njemu ne drzim nista dobro.

Malo je smijesno sto osrasli ljudi misle da se na danasnjem vremenu sve desava slucajno ili da su sva desavanha samo slobodna volja sudionika. Ja se sa tim ne mogu sloziti.

Pozz
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Administrator » Čet lip 25, 2015 3:01 pm

Smailaga, niko ne trazi od tebe da se slazes sa mnom, izvodi iz knjiga na sudu ti nista ne pomazu. Traze se dokazi druge vrste.
Ima puno teorija o tome sta se je dogadalo u koridorima moci, neke vise a neke manje uvjerljive. Nije to da ja samo uvjek slusam sta se kaze iz oficijelnih kanala, nego sagledavam stvari iz vise uglova, a knjige o zbivanjima tokom agresije da bi se prodale moraju imati odredenu dozu senzacionalizma, i zato ih ja sa rezervom i uzimam. Reci za nekoga da je kosovac je optuzba koja se bez dokaza moze pretvoriti u klevetu i u konacnici te neko moze tuziti zato.
Sto se Erdoana tice vidjet cemo sada kako ce se postaviti prema Rusiji u vezi ove najnovije rezolucije o Srebrenici, Rusija se naravno protivi, sada je vjerovati ako nam je istinski prijatelj da ce vrsiti pritisak na Rusiji pa taman to i ugrozilo prisne odnose koje su uspostavili na ekonomskom planu, meni nesto govori da nece.
Image
Administrator
Site Admin

Sljedeće

Vrati se na: Politika