Predizborna obecanja Bakir i 100000 radnih mjesta

Re: Predizborna obecanja Bakir i 100000 radnih mjesta

PostPostao/la Administrator » Uto stu 03, 2015 11:20 am

windows7sevn.org Facebook Share
SDA je na vlasti sama ili u koalicijama 20 i kusur godina rezultati=O, nije samo Bakir u pitanju nego je on olicenje stranke i zato je fokus na njemu.
Kakav je to patriotizam kada je zemlja zadnja po svim barometrima u Evropi:ekonomija,skolstvo,zdravstvo,strana ulaganja... you name it, rijesavanje tih gorucih problema je vaznije od nekih jeftinih patriotskih floskula.
Ja mislim da je ekspertna vlada najbolji fix za ovakvo stanje, nije toliko vazno ime stranke nego mentalni sklop politicara u BiH koje ne zanima ideologija nego je samo vazno sto vise pokrasti do kraja mandata, najsiromasnija zemlja a njima plate kao da smo najbogatija, dakle nula osjecaja za zajednicu.
Ja za Bakira necu glasati,zasto, slike govore vise od rijeci.
Prilog
vucic3.jpg
vucic2.jpg
vucic2.jpg (12.41 KiB) Pogledano 675 puta
vucic1.jpg
vucic1.jpg (14.75 KiB) Pogledano 675 puta
Image
Administrator
Site Admin

PostPostao/la Jack » Uto stu 03, 2015 12:13 pm

Razmisljam da se i ja kandidujem za Bosnjackog clana, pustite me u duel sa Kakirom i Tornjakom preko skype-a uzivo u studio pa da im ja iz Amerike pokazem kako se zemlja vodi.
Spreman sam za duel kad god i gdje god, imam diplome iz Meksika, magistriro sam ekonomiju,statistiku i politicke nauke, najbolji sam, crtam mape od oka iako nisam graficki dizajner. Kad me vide bice im bjezte noge usracu vas, jako sam impozantan, bildam 10000000 sklekova sedmicno uradim.
Bosnjacki sam Herkules i intelektualna gromada.
Jack

PostPostao/la Bošnjak - radikal » Sri stu 04, 2015 8:34 am

Nije tačno da je sda na vlasti 20 godina koliko se sjećam 2000 - 2004 i 2010 - 2014 je vladao sdp i komunisti, plus tu je uvijek koalicija sa smrad de zeom i ustašama.

U federaciji sda ne može biti samo na vlasti kao smrad - snsd u genocidnoj, prema tome ne može ništa ni uraditi.

I i dalje smotojim iza toga da Bošnjaci ne mogu glasatiza 5 stranka već za jednu, kad ionako nisu jedini narod u Bosni.

Kad sda dobije 66 % glasova Bošnjaka, onda se može nešto reći.
Bošnjak - radikal

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Sri stu 04, 2015 7:04 pm

Bošnjak - radikal napisao:Nije tačno da je sda na vlasti 20 godina koliko se sjećam 2000 - 2004 i 2010 - 2014 je vladao sdp i komunisti, plus tu je uvijek koalicija sa smrad de zeom i ustašama.

U federaciji sda ne može biti samo na vlasti kao smrad - snsd u genocidnoj, prema tome ne može ništa ni uraditi.

I i dalje smotojim iza toga da Bošnjaci ne mogu glasatiza 5 stranka već za jednu, kad ionako nisu jedini narod u Bosni.

Kad sda dobije 66 % glasova Bošnjaka, onda se može nešto reći.

tamo gdje su dobili toliko 1991. godine, nijedan Bosnjo nije 1993. godinu docekao...Nek djavo nosi tu SDA kud hoce i kako hoce.
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Administrator » Čet stu 05, 2015 2:17 am

Izetbegović: Niti ćemo mi ukinuti Republiku Srpsku, niti oni BiH!

https://www.youtube.com/watch?v=RdN0wvF ... e=youtu.be

Dakle na istoj ravni je genocidna r.s i BiH, i sad sa takvom izjavom prije 15 godina ode hladno u Potocare i oda pocast zrtvama svake godine kao zastitnik iste tvorevine zbog koje je genocid pocinjen. Postoji li sada iko normalan ko bi za njega glasao i za stranku na kojoj je on na celu, kada je on lider zamisli kakvi su ostali onda.
Image
Administrator
Site Admin

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Politika