Sta su obecavali Bakir Izetbegovic SDA i Zlatko Lagumdžija SDP 2010

Sta su obecavali Bakir Izetbegovic SDA i Zlatko Lagumdžija SDP 2010

PostPostao/la Administrator » Sub ruj 27, 2014 11:39 pm

windows7sevn.org Facebook Share
http://www.bosnaonline.org/sta-su-obeca ... -sdp-2010/

The best off kompilacija. Pitam se hoce li iko normalan njima dati vise glasove.
Image
Administrator
Site Admin

Re: Sta su obecavali Bakir Izetbegovic SDA i Zlatko Lagumdžija SDP 2010

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Ned ruj 28, 2014 9:27 pm

Jedini normalan je po meni zasad general Sefer Halilovic, ali posto u Bosni narod hoce ovo sto imamo i posto u Bosni imamo 98% veoma zatucanog naroda, opet ce sve da bude isto...

A ako pobijedi mali KOS-ovac Fahro, tek ce onda da bude veselo.
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Administrator » Pon ruj 29, 2014 6:46 pm

Smail Aga Cengic napisao:Jedini normalan je po meni zasad general Sefer Halilovic, ali posto u Bosni narod hoce ovo sto imamo i posto u Bosni imamo 98% veoma zatucanog naroda, opet ce sve da bude isto...

A ako pobijedi mali KOS-ovac Fahro, tek ce onda da bude veselo.

Ja sam konto da si ti SDA-ovac pa sam mislio da ti bacim kost malo sa ovom temom, ja Sefera kao covjeka i patriotu cijenim, ali mislim da pretjeruje sa retorikom, a pas koji laje obicno ne ujeda. Tako je i Silajdzic nastupao sa vatrenom retorikom, ali se to obicno obije o glavu Bosnjacima u sumskoj, on iz Sarajeva nesto kaze za Dodika i sumsku a onda u Kozarcu ili Prijedoru srbi demoliraju dzamiju ili prebiju nekog povratnika.
Kod Radoncica mi se nesvida sto je Avaz pretvorio u partijsko glasilo,slicno se je desilo sa Oslobodenjem, tako da su danas svi mediji pod necijom kontrolom, a sloboda medija je jedan od glavnih stubova demokratije, bez njih nema ni demokratskog drustva.
On djeluje malo prepotentno a ljudi ga ne vole u Sarajevu zato sto je Sandzaklija, medutim ako ostavimo po strani te babske price da je srpski spijun,kriminalav,kosovac i slicno jedini je politicar koji je pokazao da nesto moze napraviti, jedini je politicar koji nije usao u politiku da se obogati i jedini je na licnom primjeru pokazao kako se stvaraju radna mjesta. Manje fokusa na licnost, vise na rezultate. Sto se glasanja tice glasaj za sve samo ne crveno-zelene pa taman da glasas za retardiranog orangutana neces pogrijesiti, to su stranke koje se ideoloski razlikuju zamisli crveni sa vjernicima u savezu jedino sto ih spaja je pljacka.
Image
Administrator
Site Admin

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pon ruj 29, 2014 9:50 pm

hahaha dobar si...

meni je SDA ista kao i SDS ako ne i gora, jer od SDS se i moglo ocekivati to sta su radili ali ne od SDA, naci ce se dovoljno dokaza, postavljacu lagano na forum to sto ja imam, ali nemam mnogo vremena, tako da ce trajati.

dalje, Fahro mozda i nije KOS-ovac ali je isto kao i Bakir, izrastao iz Alijine sjene, s tim sto je Fahro to dobio za nagradu jer je sutio kad su skinuli Sefera u junu 1993. godine te nakon atentata u julu 1993. godine.

Sefer ko Sefer, on je vojnik a oni su uvijek losi politicari, njemu je najbolje lezao polozaj Komandanta ARBiH.

Trenutno, nemamo covjeka, sve su gliste i beskicmenjaci, koji bi nas makar malo povukao naprijed, mlade snage koje su uzrasle su naucile sve lose od starih pa to sad jos efikasnije praktikuju. Nasa je sreca da oni koji nam o glavi rade su u istoj situaciji kao i mi, tako da smo sad na nivou vise africkih plemena, mozemo se eventualno lukom i strijelom napadati.

Za mene je ova situacija jednostavno strasna i strasno je sto su ljudi letargicni i svi su se pomirili sa gibirom a ja bih licno cestitao klanovima Izetbegovic i Dodik te njihovim lokalnim slugama za odlicno vodjenje igre a na visem nivou bih cestitao ljudima koji vuku konce za citav svijet, jer stvarno odradjuju sve perfektno, ljudima je vazniji Iphone 6 ili Dara Bubamara od javnog duga ili loseg zdravstva i skolstva.

i jos nesto, SDA kao i svi ostali nisu ni blizu vjere. Svi koji koji su bjezali od puske, koji rade s kamatama, koji padaju na koljena idolopoklonicima su jednostavno samo prodane duse, ali dobro vode igru, tako da ih balije vjerno prate.

Uglavnom, varacamo se na pocetak, svako zasluzuje svoju vlast a nasima bih samo rekao :clap: :clap: :clap:
“Buncaju ljudi i postaju umorni od života kad nemaju pred sobom neki cilj prema kome bi upravili svaki svoj napor i svaku svoju misao.” Marko Aurelije
Smail Aga Cengic

PostPostao/la Smail Aga Cengic » Pon ruj 29, 2014 9:51 pm

A Erdogan mi je na avataru jer covjek pokusava da se oslobodi stranog jarma i duznickog ropstva, kakva SDA i kakav Bakir
Smail Aga Cengic

Sljedeće

Vrati se na: Politika