Moj kutak za poetski trenutak i malo size by dzeko

Moj kutak za poetski trenutak i malo size by dzeko

PostPostao/la Jack » Uto ožu 05, 2013 12:54 pm

windows7sevn.org Facebook Share
Doslo je vrijeme za jos jednu posjetu bijedniku shmajseru i ptt postaru bosnji, polako gubim primat sto se demografije tice, historiju sam odavno ispusio.
Racunam da ce me nezahvalni bijednici i tu presisati do proljeca, ali bez brige dobio sam novi arsenal pilula.
Jedna novost, malko sam razocaran paypal "donacijama", naime nedavno sam ukinuo link za donacije na portalu, ni kinte nisam dobio od bosnji, nezahvalni smradovi, a koliko sam samo stranica skenirao, bogami sam konto evo svjezeg kapitala za nove bobe, strasno sam razocaran, a takve sam grandiozne planove imao.
i molim vas da ne pisete na ovoj temi osim ako ne dobijete pismenu potvrdu ili pravo glasa koje sam shmajseru dao vec daleke 2002 godine.
Jack

Re: Moj kutak za poetski trenutak i malo size by dzeko

PostPostao/la Jack » Uto ožu 05, 2013 1:01 pm

Hi, hi uveo sam google adsense reklame na portalu, neka meni sirotinja iz BiH pomaze i odrzava moj portal kojeg ja iz najmocnije zemlje na svijetu nisam u stanju da financiram, eto svijezeg kapitala za nove bobe.
Samo ne znam hoce li nezahvalni nesposobnjakovici klikati na reklame dovoljno, trebam uvesti kvotu klikanja po clanu, svaki clan kada dode na stranicu mora kliknuti na makar pet reklama, mada to nije dozvoljeno ali haj sad sta ces bobe su mi prijeko potrebne.

:violin: Malo tuzne muzike prije monologa

Skeniro sam hiljade knjige
Obradio milion demografskih analiza
Svi od mene prepisuju
Jadan ja,klikajte na reklame neka
desanka brzic radi punom parom
bobe nisu dzabe
Jack

Vrati se na: Lifestyle